Anka Servisi | Klima, Kombi, Teknik Servis, Ankara Klima ve Kombi Servisi, Klima Servisi ankara, Kombi servisi ankara, Kombi Servisi, Ankara'nın Her Yerine, Kombi Servisi

Baymak Baxi Luna 240 fi model arızaları

Sayın admin Tarih : Çarşamba, Ekim 16 th, 2013 · no Comments · Kategori: Genel

Baymak Baxi Luna 240 fi model arızaları

 

Merhaba, Baymak Baxi Luna 240 fi model kombimiz var.Sıcak su musluğunu açtığımızda çakmak tetikliyor bir süre sonra daha hiç sıcak su gelmeden kombi reset istiyor kırmızı ışık yanıp sönüyor. Aynı şeyi hem kış hem yaz konumunda yapıyor. Hermetik baca sisteminin fanı iyi emmediğinden dolayı gaz dışarı atılmadığı için kendini kapatıyor deniliyor pek anlamadık servis çağırmadan önce bir sorayım dedim problem nedir acaba?

benzer bir sorun da ben yaşıyorum. yaklaşık 2 ay tatildeydim. bugün dönüş yaptım, sıcak su için kombiyi çalıştırdım. ilk olarak e25 hatası verdi, resetledim. daha sonra e02 hatası vermeye başladı. servisi aradım, uzun süre çalışmadığından pompada sorun var, kombi aşırı ısınıyor falan dedi.

kombinin ön kapağını falan söktüm. pompayı bulabilirsem nette yazılan 1-2 şey gördüm. onları uygulayacağım. bakalım servisten önce sorunu çözebilecek miyim ?

Bende servisi çağırmadan önce kendim söktüm baca kısmında air pressure swich denilen aleti söktüm Markası Honeywell Modeli C6065F1100:2 üzerinde + şekinde bi ince ayar vidası var çok az artı yönünde sıktım ve geri yerine vidaladıyıp hortum ve enerji kablolarını bağladım aman dikkat siz siz olun sigortaları tamamen attırın ben attırmadan yapayım dedim hafif şiddette 220 volt a çarpıldım o esnada swichte enerji varmış meğer.bu fotoya 3ay bu adresten bakılabilirmiş.

Gaz vanası genel olarak izne giderken kapatılır ve izinden dönüşlerde gaz vanası birden çok noktada ise biri açılmayı unutulabilir. Probleminiz gaz ile ilgili olabilir bikere başıma gelmişti açıkçası.
Ama siz hiç enerji gelmiyor diyorsunuz o başka bir durum olabilir tabi.

 

 

Ankara Web Tasarım TrProje.Net Firma EkleGazetelerSite RehberiSite RehberiKişisel The Most Popular Website Directory Firma Rehberihttp://www.traveltourismdirectory.net/ ResortsFirma EklerehberGazetelerdomain